ANTALYA SANAL GEZİ PORTALI
Deutsch Ana Sayfa Antalya-Google Earth Panorama Hakkında Reklam Bize Ulaşın  

ANTALYA > MEKANLAR > Aşağı Düden Şelalesi
Antalya - Aşağı Düden Şelalesi
QuickTime fullsize Panorama 1,1 mb Java fullsize 1,1 mb Java low 380 kb

Antalya ve Çevresi / Tarihi ve Turistik Mekanlar :
  Kale İçi Yat Limanı   Saat Kulesi   Üç Kapılar   Aşağı Düden Şelalesi
  Yukarı Düden Şelalesi   Kurşunlu Şelalesi   Manavgat Şelalesi
  Apollon Mabedi (Side)   Tiyatro (Side)   Finike Limanı   Aspendos Tiyatrosu
Aşağı Düden Şelalesi

Larayolu üzerinde, Karpuzkaldıran Plajı yakınlarında, şehir merkezine 8 km uzaklıktadır. Düden çayının yaklasık 40 m yüksekliğindeki bir falezden şu bulutu halinde denize dökülmesi ile oluşan muhteşem güzellikteki bir şelaledir. Hemen yanında bulunan "Gençlik Parkı"ndan veya herhangi bir deniz aracındayken denizden bakıldığında manzara; insanı rahatlatan, dinlendiren bir tablo gibidir.


[ < Önceki Sayfa ]
 
Antalya360'a Hoşgeldiniz!


Amacımız Türkiye'nin incisi olan turizm cenneti Antalya'nın güzelliklerini, tarihi mekanlarını, yüksek kaliteli üç boyutlu tüm ekran panoramaları ile tanıtmaktır. Bu vesile ile gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki internet kullanıcılarına bire bir şehir tanımını yapılmaktadır.

Antalya'nın güzellikleri yanında Antalya çevresindeki tüm otellerin panoramalarını ve tüm otel bilgilerini bu portalde yayınlayacağız. Otelinize yapacağımız panoramalardan bir tanesi ücretsiz olarak portalımızda yayınlanacak olup, otelinizin bilgilerine kolayca ulaşılmasında ve tanıtımının yapılmasında yardımcı olacaktır.

Dipl.-Ing. M. Kaya

 
 
Turizm Acentaları ve Hotel Yetkililerin Dikkatine
Otelinizin 360° lik interaktif tüm ekran görüntüleri
 
  [ Devamı > ]
 
  Paloma Hotels
Kaya Hotels and Resorts

 
ANTALYA SANAL GEZİ PORTALI Amacımız Türkiye'nin incisi Antalya'nın güzelliklerini, tarihi mekanlarını, üç boyutlu tüm ekran panoramaları ile tanıtmaktır. Copyright © 2007 - Magi's virtuelle Welt